Treningi z Dawcami Zdrowia 

Dołącz i Ty!

 

Kamil Winnicki, kierowca Wolf Motorsport:

"Rajdy, to z mojej perspektywy sport miliona szczegółów, które połączone dają wynik sportowy w postaci najlepszego czasu przejazdu. Żeby ten milion opanować potrzebny jest zgrany zespół i rozdzielona odpowiedzialność dającą wspólny sukces. Chcę, żeby Wolf Motorsport zapewniał obsługiwanym zawodnikom najlepsze warunki: opiekę w trakcie sezonu i podczas każdego rajdu.

 

Jako zespół myślimy nie tylko o tym jak przygotować samochód do wygrywania, ale również jak przygotować do tego zawodników. Wspólnie z pilotami organizujemy treningi zapoznania, analizujemy technikę jazdy i to co można poprawić w stylu.

 

Dlatego też wspólnie z „Dawcami Zdrowia” zaczynamy prace nad czynnikiem ludzkim i ‘odpalamy’ treningi fizyczne i psychomotoryczne, dzięki którym zawodnicy będą w stanie lepiej wykorzystać potencjał swoich samochodów.

 

Być może robimy coś, czegoś w Polsce nie będziemy w stanie jeszcze sprzedać? Może jest to przerost formy nad treścią na poziomie krajowym? Jednak z perspektywy rozwoju jako sportowca, nie chcę iść na skróty i szukać sposobu na zwycięstwa tylko w sprzęcie. Uważam, że warto ciężko pracować nie tylko nad samochodem, ale również nad sobą! Zapraszam zawodników do zespołu i na otwarte wspólne treningi do „Dawców”".

 

Julita Dorociak, fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego w Centrum Rehabilitacji Dawcy Zdrowia, właściciel bloga Fitzjo Couple: "

 

Treningi ruszają od środy 19 września. Start godzina 18.00. Są to treningi z przygotowania motorycznego.

 

Możliwe jest indywidualne rozpisanie treningu dodatkowego (trening siłowy i kształtowanie systemów energetycznych), ale to dodatkowo po ustaleniach potrzeb z trenerami DZ. 

 

Na zajęciach będziemy pracować m.in. nad czasem reakcji, równowagą, stabilizacją, poprawą wzorców ruchowych i siłą specyficznych grup mięśniowych.".

 

Miejsce: Dawcy Zdrowia, ul. Jemiołowa 26, obowiązują zapisy telefoniczne: 605514454

 

Do końca października zbieramy grupę (maksymalnie 5 osób) jest za free. Od listopada 30 zł za trening za osobę.

 

 

 

16 września 2018

© Copyright 2017 by Wolf Motorsport

winnicki.co, Wolf Motorsport