Rajdowy wilk z wąsem  


 

Staruje akcja, której jesteśmy ambasadorami

 

Jak co roku, w listopadzie mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, by sprowokować do rozmowy o raku jąder i prostaty. W ten sposób pomysłodawcy akcji Movember chcą uświadamiać, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia.

 

Team Wolf Motorsport wraz z kierowcą Renault Clio - Kamilem Winnickim został ambasadorem tej akcji. Wraz z innym rajdowcem Filipem Nivette, youtuberami: Cyber Marianem i Chwytakiem wzięliśmy udział w teledysku do nowej wersji piosenki „Wąs! Wąs! Wąs!” w reżyserii Mateusza Głowackiego. W klipie Winnicki i Nivette wystąpili w roli lekarzy.

 

Więcej o MOVEMBER

 

To już 5. edycja akcji w Polsce. Celem tego międzynarodowego ruchu jest zwiększanie świadomości na temat chorób nowotworowych wśród mężczyzn. W ramach kampanii w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach oraz Gdyni odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne. 

 

W ramach polskiej kampanii Movember od 2 listopada do 2 grudnia w sześciu miastach zorganizowane zostaną darmowe badania USG jąder, a także – po raz pierwszy – badania poziomu PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty. 

 

Harmonogram darmowych badań profilaktycznych dla mężczyzn: 
02 XI – Kraków, Galeria Bronowice
04 XI – Wrocław, Arkady Wrocławskie
09 XI – Poznań, hale MTP
10 XI – Poznań, hale MTP
15 XI – Warszawa, Hala Koszyki
19 XI – Bielsko-Biała, Fitness World 
24 XI – Katowice, podczas Mustache Yard Sale
25 XI – Katowice, podczas Mustache Yard Sale
02 XII – Gdynia, CH Batory

Tegoroczna akcja jest trzecią edycją bezpłatnych badań dla mężczyzn w Polsce, zrealizowaną wspólnie przez Fundację Kapitan Światełko, Nationale-Nederlanden, Bayer Polska i Diagnosis S.A.

 

Więcej info: 

 

Oficjalny klip video kampanii:

https://www.youtube.com/watch?v=xl_ghZHPf8g

Strona główna kampanii Movember Polska 2018:

http://www.movember.org.pl

Sklep z gadżetami wspierającymi akcję Movember:

http://www.mustache.pl/movember

 

 

 

31 października 2018

© Copyright 2017 by Wolf Motorsport

winnicki.co, Wolf Motorsport